Győrszentiváni Szent Benedek Általános Iskola

slide 1
0021.png
Image Slide 2
Image Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

""Arra irányuljanak gondolataitok, ami igaz, tisztességes, igazságos, ami ártatlan, kedves, dicséretre méltó, ami erényes és magasztos."" (Filippi 4,8)

Dolgozóink

 

Pedagógusok
Név Osztály/tantárgy Fogadó óra ideje és helye
Bierbauer Imre  kémia 7-8.o. telefonos egyeztetés
Bitai Judit  hittan 1. o. kedd 14 óra, könyvtár
Csanakiné Várhegyi Adrienn  rehabilitáció szerda 6. óra, tanári
Csapóné Nebehaj Renáta  4.a, 4.a, 5.a magyar, 4.a körny., 6.ab, 7.ab technika péntek 3.óra, tanári
Csibi Nóra Rita  7.b, 5.a, 7.b, 8. ab testnevelés szerda 5. óra, kistanári
Dányi-Hegyi Diána  3.a, 3.a magyar, 3.a, 4.a néptánc, 2.b, 3.a, 3.b testnevelés,  szerda 3.óra, tanári
Egerszegi-Csendes Bernadett  2.a, 2.a magyar, angol, ének, 1.o., 3.o. angol kedd 3.óra, tanári
Erky Zsoltné  4 -5.o. testnevelés, 3.b napközi szerda 5. óra, tanári
Farkas B. Richárd  1.b magyar, matemat., technika, 2. o. sakk-logika kedd 3.óra, tanári
Hardi Titusz OSB  8.a, b, hittan telefonos egyeztetés
Hárs Anett  5.a, 5.a angol. 5.ab matematika  kedd 2.óra, tanári
Illés-Vados Gyöngyvér  8.a, 5.b, 6.a magyar, 7.ab, 8.a történelem szerda 3.óra, tanári
Kocsis Viktória  1.b napközi, 3.o körny. hétfő 4. óra, tanári
Koncz Veronika  5-8.o. term. ism. földrajz kedd 2.óra, tanári
Kovács Ágnes  3.a matematika, napközi péntek 3. óra, tanári
Kövecsesné Herceg Ágnes  1.c magyar, matematika, rajz, testnevelés csüt. 4. óra, tanári
Kristóf Csilla  6.a,6.ab, 7.a testnevelés, 7.ab, 8.ab biológia csütörtök 3. óra, kistanári
Kropfné Knipp Mária  igazgató, 6.b magyar telefonos egyeztetés
Mátics-Bódai Krisztina  3.b, 3.b magyar, matematika, 3.b, 4.b ének, 3.b, 4.b néptánc, 3.b technika kedd 3.óra, tanári
Mecséri Krisztina  alsó, felső ének csüt. 14 óra, tanári
Mérten Rita  fejlesztés hétfő 1. óra, tanári
Molnár Regina  5.ab, 6.b tört. 5-8. o. rajz, 5.ab hon-és népismeret  szerda 4.óra, tanári
Némethné Bognár Petra  2.a matematika, testnevelés, rajz, technika, etika, 1.a testnevelés, napközi csüt. 4.óra, tanári
Németh Tamásné  7.o., 8. o. fizika, matematika péntek 12óra 40-től, tanári
Neubauer Tamás  3-8. o. informatika, 6. b matematika hétfő 4. óra, tanári
Pap-Makrai Beatrix  4.b magyar, matematika hétfő 1. óra, tanári
Pécsiné Takács Judit  1.a, 1.a magyar, matematika, rajz, technika, 3.b rajz péntek 3.óra, tanári
Pingiczer Gizella  igh., 8.b történelem hétfő 15-16 óráig, igh. iroda
Pintér-Hajdara Noémi  4.b, 6.o, 7.o, 8.o. angol, tanulószoba hétfő 2.óra, tanári
Ráczné Persler Edina  7.a,7. ab, 8.ab magyar csütörtök 3.óra, tanári
Dr. Sík Sándorné  2.b, 3.ab, 4.ab etika, 4.b rajz, napközi hétfő 5.óra, tanári
Szlatki Szilvia  5.b, 1. c, 2.b, 3.b, 4.a angol, 5.b, 6.o.7.o. 8.o. angol, tanulószoba kedd 5.óra, tanári
Takácsné Tóth Abonyi Márta  igh., 4.a testnevelés csüt. 4. óra igh. iroda
Tamás Rita   6.b, 1-8.o német csüt. 4. óra tanári
Vadász Attila  4.a matematika, rajz, technika, 6.a matematika,  kedd 6. óra, tanári
Wunderné Németh Judit  2.b magyar, matematika, rajz, technika kedd 2. óra, tanári
Zámbóné Borbás Noémi  2-7. o. hittan telefonos egyeztetés
Óraadók
Fertetics Andrea  7.o. tánc előzetes telefonos egyeztetés
Szukenyik-Németh Kinga  1-.2. o. néptánc  előzetes telefonos egyeztetés
Bierbauer Imre  7-8.o. kémia előzetes telefonos egyeztetés
Pedagógiai munkát közvetlenül segítők
Födémesi Anett  iskolatitkár
Ficzek Gábor  rendszergazda
Bakács-Németh Szilvia  gyógypedagógiai asszisztens
Technikai dolgozók
David Mária Elisabeta  portás
Lázár Csaba  karbantartó
Gellér Miklós  udvari munkás
Schmikliné Juhász Zsuzsanna  gazdasági ügyintéző, élelmezési ügyek

efi gyor