Gratulálunk IV. korcsoportos fiú kézilabda csapatunknak, akik ebben a tanévben egészen az országos elődöntőig jutottak, ahol a 4. helyen végeztek!
A fiúk a megyei versenyen ezüstérmet szereztek, ezzel továbbjutottak a következő fordulóba, ahol egy Tolna vármegyei csapat ellen léptek pályára. A győzelem megszerzése után kvalifikálták magukat az országos elődöntőbe.
Rendkívül büszkék vagyunk rájuk, hiszen bebizonyították, hogy egy iskolai csapat is eljuthat az országos elődöntőig kitartással, csapatszellemmel és kemény munkával. Szívből gratulálunk a játékosoknak és felkészítőiknek a szép eredményhez!
Csapattagok
Kapusok:
- Neilinger Dániel
- Hagymási Szabolcs
Játékosok:
- Hegyi Csombor
- Csécsei Benedek
- Szabó Lóránt
- Nyezsnyik Milán
- Jeges Dominik
- Csendes Kevin
- Porvan Áron

